Mesaj de multumire sponsorilor

Multumirile nu salasluiesc in aur, insa aurul in multumiri Da

Dragii nostri,

Va multumim pentru raza de bucurie si speranta pe care ne-ati adus-o in sufletele noastre, prin intermediul ajutorului acordat. Va suntem foarte recunoscatori deoarece in zilele de astazi se gasesc tot mai rar oameni care sa fie dispusi sa dea o mana de ajutor.

Dumneavoastra ne-ati oferit sansa de a reusi in organizarea unui mare si important eveniment, respectiv Sfintirea Lacasului Sfant – Biserica Banu, pentru ca aceasta sa fie deschisa tuturor iubitorilor de credinta. Multumita generozitatii dumneavoastra, am reusit sa ne atingem obiectivele propuse. De aceea ne simtim onorati si mandri totodata ca ne-ati ales si ne-ati sprijinit prin contributia adusa.

In numele meu si al Parohiei “Duminica Tuturor Sfintilor”- BANU,  rog pe Milostivul si induratul Dumnezeu, Parintele nostru Cel din ceruri, sa va daruiasca pace si sanatate, sa va ajute cu harul Sau in savarsirea faptelor bune si placute Lui, daruindu-va din belsug din bunatatile ceresti sufletelor si trupurilor voastre.

Cu smerenie,
Preot Paroh