Implica-te

Facem un apel catre Dvs. in a ne ajuta sa finalizam activitatile proiectului european “Reabilitarea si dezvoltarea turistică a monumentului istoric Biserica Banu Iasi”, pe care il derulam in cadrul Parohiei “Duminica Tuturor Sfintilor” Banu Iasi.

Va rugam sa va alaturati noua si sa ne sprijiniti, prin contributiile dumneavoastra, sa finalizam reabilitarea acestui Sfant Lacas de cult si important monument istoric.

Donatiile dumneavoastra pot fi trimise in contul ce apartine titularului Parohia “Duminica Tuturor Sfintilor” – Banu Iasi:

• RO90BRDE240SV16301922400 RON deschis la BRD – GROUPE SOCIETE GENERALE IASI, filiala Iasi, cod de inregistrare fiscala: 1473066 sau direct la sediul Parohiei “Duminica Tuturor Sfintilor” Banu Iasi, folosind urmatoarele date de contact:
  • Parohia “Duminica Tuturor Sfintilor” Banu Iasi, Str. Banu nr.9, jud./loc. Iasi, cod postal 700127 Romania.

Pentru mai multe informaţii ne puteţi contacta la:
Tel/fax: 0232/216.250, email: biserica.banu@yahoo.com
Facebook: https://www.facebook.com/biserica.banuiasi